PAYLAŞ

League of Legends‘da, yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi “Onarım Başarısız” hatası alıyorsanız, aşağıda anlatmış olduğumuz işlemi uygulayarak bu hatadan kurtulabilirsiniz.

Onarım işlevinin başarısız olması, eski bir diske sahip olmanız veya o diske birşeyler kaydedebilmeniz için gerekli izinlere sahip olunmaması gibi birkaç nedenden kaynaklanabilir. Eğer League of Legends‘ı onarmaya çalışırken sizde böyle bir hata alıyorsanız, aşağıda anlatılmış olan işlemi uygulayın.

(Aşağıda anlatılmış olan çözümlerin, her biri ayrı bir çözüm yoludur. Bu yüzden en basit olandan başlayarak sıraladık.)

League of Legends Onarım Başarısız Hatası Nasıl Çözülür?

  • İlk olarak hatayı aldıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve onarımı tekrar başlatmaya çalışın.
  • Eğer yine hata verirse, kablolu internet bağlantısını kullanarak tekrar deneyin.
  • Eğer yine hata verirse, diskinizde ne kadar boş alan olduğunu kontrol edin. Sorunsuz olarak onarım işleminin gerçekleşebilmesi için en az 8GB boş alan olması gerekmektedir.
  • League of Legends‘ın arka planda başka herhangi bir şeyinin çalışmadığından emin olun. (Görev yöneticisi üzerinden kontrol edebilirsiniz.)
  • Eğer hala aynı hatayı alıyorsanız, eğer bilgisayarınızda başka kullanıcılarda varsa, o anda League of Legends‘ın açık olmadığından emin olun.
  • Eğer yukarıda anlatmış olduğumuz işlemler sonucunda hala aynı hatayı alıyorsanız, oyunu tekrardan kurabilirsiniz. Bu sefer kesin olarak sorun çözülecektir.

Eğer yukarıda anlatmış olduğumuz bütün adımları denediğiniz halde başarısız olursanız, aşağıdaki yorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz ayrıca sizinle ilgilenecektir.

Özet
League of Legends Onarım Başarısız Hatası Çözümü
Yazı Adı
League of Legends Onarım Başarısız Hatası Çözümü
Açıklama
League of Legends'da, "Onarım Başarısız" hatası alıyorsanız, aşağıda anlatmış olduğumuz işlemi uygulayarak bu hatadan kurtulabilirsiniz.
Yazar
Yayıncı
Hata Çözüm
Yayıncı Logo

3 YORUMLAR

  1. lol onarım başarısız sorunuyla hiç karşılaşmadım ama bendeki sorun oyun sou ekranının çok geç gelmesi. Önceki yamaların birinde düzelmişti. Ama son bir kaç yamadır tekrar nüksetti. Oyun bitiyor, millet oyun yorumu yapıp çıkıyor ben hala siyah ekranda bekliyorum 🙁

    • Hocam o benim eski bilgisayarda da oluyordu. Birazda bilgisayarın donanım gücü ile alakalı. Daha güçlü bir bilgisayar alınca o sorun ortadan kalktı. Yani sizin sorunun çözümü biraz pahalı 😀

  2. Hepsini denedim oyunu silip tekrar kurmaya caliştim fakat yok olmuyor tekrar kurarken yarida bugsplat ardindan tekrar her tikladigimda onarima atiyor yeter 1 haftadır bu sorunla uğraşıyorum yardım edermisiniz lütfen

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here